folklorikwandeling

Voir en plein écran

Liste des marches de l'Entre-Sambre-et-Meuse en province de Hainaut

Datum Plaats Mars Kerkdienst Vertrekpunt Terugpunt Sterkpunt
13-mei Aiseau Sint Martin 09h30 10h30 12h30 Terug om 20:30 uur
13-mei Châtelet Sint-Roch 09h00 10h00 18h15 Kapeljongensstad - Vierkant bataljon om 15u00
20-mei Ragnies Sint Roch 10h00(L) 13h00 19h00 Terug
20-mei Thuin Sint-Roch 10h00(L) 13h00 19h00 Terug
21-mei Acoz Sinte-Rolende - 10h00 10h10  
21-mei Fromiée Sinte-Rolende 09h00 16h25 16h25 Vierkant bataljon 18u00 in Sartia
21-mei Gerpinnes Centre Sinte-Rolende 03h00 03h45 18h00 Vierkant bataljon bij Sartia om 18.00 uur
21-mei Gougnies Sinte-Rolende 06h45 09h00 14h00 Vangst van de vlag om 09.00 uur
21-mei Hymiée Sinte-Rolende 09h00(M) 04h25 04h25 Klim om 17.30 uur op het plein (zondag)
21-mei Joncret Sinte-Rolende 10h30(D) 09h20 09h20 Terug naar bataljon
21-mei Les Flaches Sinte-Rolende 10h00(D) 08h00 08h20 De vlag nemen door de Jeugd op zondag om 19u30
21-mei Villers-Poterie Sinte-Rolende 09h30(M) 09h00 11H40 Plechtige terugkeer om 11:40 uur.
21-mei Forchies-la-Marche Les Marcheurs de la Vierge 12h00 07h00 11h30 Terug
03-juni Boussu-lez-Walcourt Sint-Sacrement 10h00 15h30 18h00 Vierkante bataljon om 18u45
10-juni Solre-sur-Sambre Sint-Médard 09h00 09h45 12h30 Vierkant bataljon om 18.00 uur
24-juni Aiseau Sinte-Marie d'Oignies 09h00 08h00 21h00 Terug om 21:00 uur
08-juil Chamborgneau N-D de Lourdes et Sint-Ferdinand 09h00 10h00 13h00 Plechtige inschrijving om 19.00 uur p.m.
08-juli Virelles N-D de Lumière 10h00 15h00 18h30 Lichtkapel van N-D om 16.15 uur
15-juli Nalinnes N-D de Bon Secours 10h15 (offrande) 15h00 17h30 Vierkant bataljon bij Mont om 19u00
22-juli Jumet Sinte-Marie-Madeleine 04h00 05h00 12h30 Terre Al danst om 09u30
29-juli Marbaix-la-Tour Sint-Christophe 10h45 15h30 17h00 Maandag 01/08 om 21u00 dans Marie Dandouille
05-augustus Fromiée Sint-Adèle 10h30 11h30 13h30 Optocht van het gezelschap op het stadsplein om 12:30 uur
12-augustus Villers-Poterie Sint-Martin 09h45(L) 09h00 12h00 Vierkante bataljon Naties wijk om 17.30 uur
19-augustus Acoz Sint-Roch et Sint-Frégo 09h15(L) 11h00 20h00 Kasteel Acoz om 18u00
19-augustus Beignée Sint-Roch 08h30 12h00 17h15 Terug naar het kasteel om 17u15
19-augustus Ham-sur-Heure Sint-Roch 09h00 12h00 17h15 Toegang tot de Rechtbank van het Château om 17.15 uur
19-augustus Lausprelle Sint-Roch et Sint-Frégo 10h00(L) 08h45 13h30 Place de Lausprelle om 13u30
26-augustus Châtelineau N-D de Rome 09h00 10h00 11h30 Vierkant bataljon op 1830 uur, Wilson plein
26-augustus Marcinelle Sint-Louis 10h00(L) 10h45 12h30 Tekenvuur op dinsdag om 21u30
02-sept Gilly Sart-Culpart Notre Dame de Lourdes 09h30 10h00 12h45 Plechtige herintreding
02-sept Loverval Sint-Hubert 09h30 10h00 18h30 Vierkant bataljon om 15.30 uur rue de la Joncquière
09-sept Gerpinnes Sint-Pierre des Jeunes 10h30 19h00 20h00 12u00: kwijting ter ere van Léon Gonthier, de initiatiefnemer van de maand maart
09-sept Jumet (Hamendes) Sint-Rita aux Hamendes 10h30 08h30 19h00 15h15 " FEU D'BAUDOUX " - Vuren in de richting van de kapel Notre Dame de Hal
09-sept Presles Sint-Remy 09h30 10h30 19h00 Vierkant bataljon bij het Kasteel om 11.30 uur
16-sept Beignée Bienheureux Richard 15h00 16h00 17h00 Zaterdagavond om 21.00 uur zaklantaarnretraite. Aanbieding op zondag om 12u00 in de Chapelle du BRH (Maison natale). Gebed voor het huis waar de gelukzalige Richard werd geboren op zondag om 16.30 uur. Terug naar de kerk met de band 17h00
21-oct Villers-Poterie Tour Sinte-Rolende des Marcheurs 08h00 08h30 17h30 Drums en Vrouw